Odśnieżanie dachów przy pomocy podnośnika

Opowiem Wam dzisiaj o firmie Rent-Expert. Kilka miesięcy temu byłem ich klientem. Bardzo mi pomogli w sytuacji, która była trudna i wydawała się beznadziejna. Już miałem płacić kary za nieprzepisowe zachowania publiczne, gdy okazało się, że to firma wynajem podnośników koszowych może pomóc mi w moich kłopotach. Wykonali dla mnie wiele pracy, za co jestem im bardzo wdzięczny. Rzecz rozbijała się o nieodśnieżone dachy na moim terenie. Jestem właścicielem sporej ilości budynków, pewnego rodzaju kompleksu.

DSC_0431Rent Expert
Wynajem maszyn budowlanych
95-030 Rzgów k. Łodzi
Kalinko 49B
tel. +48 690 066 060

Problem polegał na tym, że na dachach zalegał śnieg. Przez to gromadziły się grudy, które mogły być ryzykiem dla utrzymania bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej. Wynajem podnośników koszowych znalazłem w Internecie i umówiłem się na najbliższy wolny termin. Przyjechał pan, który był operatorem podnośnika koszowego i sprawnie wykonał całą pracę. Dzięki temu minęło niebezpieczeństwo, a administracja przestała mnie straszyć koniecznością zapłacenia kary. Wszystko dobrze się rozwiązało. Dzięki firmie z Łodzi.

Dlatego chciałbym zaapelować również do osób czytających ten wpis. Jeśli macie taką potrzebę, coś musicie posprzątać, naprawić, ponieważ staje się to niebezpieczne dla społeczeństwa, to koniecznie poszukajcie pomocy. Prace na wysokościach z Rent Expert nie są moją mocną stroną, mam lęk przed wchodzeniem wysoko. Pan z sprawił, że wszystko zakończyło się szczęśliwie. Sprzęt, który firma wynajmuje jest w pełni sprawny, a operatorzy dobrani są profesjonalnie. Dzięki temu wszystko przebiega według ustalonego wcześniej porządku.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.